مسابقات سه جانبه استان مازندران

هیأت رزم آوران رامسر برگزار کرد:
یک دوره مسابقات قهرمانی با حضور تیم‌های آمل ،چمستان و رامسر به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش به میزبانی شهرستان رامسر برگزار شد .

سعید محمد شریفی ریاست هیأت رزم‌آوران رامسر بیان کرد این دوره از مسابقات به همراه دیگر فعالیت‌های این هیأت و باشگاه های رزم آوران رامسر در تقویم ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش قرار گرفت و با حضور اعضای باشگاه های شهرستان آمل و چمستان به مربیگری جناب آقای کامران بنا و محمدرضا بنا برگزار شد .
ایشان در ادامه از حضور گرم جناب آقای دکتر حسن فیلی و مهندس خلخالی عضو محترم شورای شهر رامسر و همچنین جناب آقای گلدشتی ریاست اداره ورزش و جوانان رامسر تقدیر و تشکر کردند .

وی در ادامه گفت :
همزمان با مسابقات قهرمانی در بخش آقایان یک دوره مسابقات فنکل(کاتا) در بخش بانوان و در سطح شهرستان رامسر برگزار شد که این مسابقات جهت آماده‌سازی حضور نفرات برتر در مسابقات قهرمانی استان انتخابی کشور بوده است .

ایشان در پایان خواستار نگاه ویژه همه مسئولین شهرستانی نسبت به ارتقاء جایگاه ورزش شهرستان شده و همچنین از تمامی اعضای هیأت و باشگاه های رزم آوران که در جهت بهتر برگزار شدن این دوره مسابقات همکاری کردند تشکر کردند .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *